ГО «ВірГоу» почала реалізовувати проект «Захисти себе Fest»

ГО «ВірГоу» почала реалізовувати проект «Захисти себе Fest»

У приміщенні громадської організації «Волинського Інституту Права» відбулось підписання грантових угод із переможцями конкурсу, випускниками курсу «Громадянська освіта для молодіжних працівників». Одним із проектів, що пройшов жорстке горнило відбору, став фестиваль «Захисти себе», авторами якого є засновники ГО «ВірГоу» Світлана Мілінчук та Андрій Собуцький.

Крім урочистого моменту, грантери мали можливість у форматі установчої зустрічі отримати відповіді на всі питання, які їх цікавили. Так, керівниця «Волинського Інституту Права»   Ірина Гайдучик наголосила на важливих аспектах подачі програмної звітності, правилах комунікації за проектом, проведенні моніторингу та оцінки проектів. Фінансова  менеджерка Богдана Кравчик  розповіла про тонкощі фінансового звітування, його стандарти та вимоги.

Реалізація «Захисти себе Fest» триватиме з кінця листопада до 20 лютого й передовсім актуалізує питання безпеки дівчат і жінок: фізичної, психологічної, медичної, інформаційної та юридичної. Етапами роботи будуть підготовка ініціативної та організаційної груп, втілення інформаційної кампанії, проведення власне самого заходу 11 грудня на базі факультету педагогічної освіти та соціальної роботи СНУ  імені Лесі Українки й видання тематичних брошур.

До слова, Волинська область стала лідером, адже відразу п’ять проектів стали переможцями, що реалізуються в Луцьку, Ківерцях та Нововолинську: «Захисти себе Fest», «Помічник патрульного», «SOFT SKILS. Навчаємо мислити екологічно»,  «Молодіжна рада діє!» та «Освітня програма «Місія Лідер».

ДОВІДКОВО:

Навчальна програма «Громадянська освіта для молодіжних працівників» розроблена в рамках програми «Молодіжний працівник», яка втілюється Міністерством культури, молоді та спорту України, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики України та Програмою розвитку ООН з 2014 року.

Проект впроваджується Громадською організацією «Сучасний формат» у партнерстві із організаціями: Волинський Інститут Права (м. Луцьк), Джерело надії (м. Вінниця), Асоціація економічного розвитку (м. Вознесенськ) у рамках проекту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Поділитись