Проєкт «Захисти себе Fest» – фіналіст «Кращих практик молодіжної роботи в Україні–2020»

Проєкт «Захисти себе Fest» – фіналіст «Кращих практик молодіжної роботи в Україні–2020»

Цього року на розгляд журі всеукраїнського конкурсу було подано 150 заявок, з яких вони відібрали кращі. За умовами конкурсу, усі проєкти, що отримали середній бал вище 25 (максимальний 38), увійшли до каталогу найкращих практик молодіжної роботи–2020. 

Проєкти оцінювалися за наступними критеріями:

  • Залучення молоді – якою мірою молодь як цільова аудиторія була залучена до розробки та впровадження практики. Максимальна кількість балів 5.
  • Інклюзивність – в якій мірі практика враховує інтереси різних груп молоді. Максимальна кількість балів 5.
  • Інноваційність – в якій мірі методи та підходи, використані для вирішення проблеми, були новими та креативними.  Максимальна кількість балів 5.
  • Вплив – якою мірою отримані результати є сталими та впливають на досягнення довгострокових цілей. Максимальна кількість балів 5.
  • Можливість адаптації та поширення – якою мірою методика практики дозволяє використовувати її в різних місцях та контекстах. Максимальна кількість балів 5.
  • Якість поданої заявки. Максимальна кількість балів 4
  • Використання цифрових інструментів –  якою мірою використовувались цифрові технології під час реалізації практики. Максимальна кількість балів 5.
  • Загальне враження. Максимальна кількість балів 4.

Цього року 107 практик потрапили до фіналу конкурсу та увійдуть до друкованої та електронної версії каталогу. Журі відзначило високий рівень фіналістів конкурсу, серед яких визначити переможців було надзвичайно складно.

Нам надзвичайно приємно, що проєкт «Захисти себе Fest» молодої команди ГО «ВірГоу» зумів переконати членів журі у своїй важливості, доцільності та затребуваності – фестиваль увійшов до когорти найкращих практик в Україні!

Додами, що 10 переможців конкурсу будуть оголошені під час IV Всеукраїнського форуму молодіжних працівників та працівниць, що відбудеться 1-2 грудня 2020 року.

Поділитись