Разом із підлітками вивчали соціальні права

Разом із підлітками вивчали соціальні права

Співзасновниця громадської організації «ВірГоу» Світлана Мілінчук відгукнулася на запрошення Учнівського парламенту Луцька й провела захід із вивчення соціальних прав молоді, використовуючи  гру «Країна Гідності» Ради Європи.

Учасники об’єдналися в три  команди й працювали  над  стратегією  реалізації  прав  у картковій грі з різною швидкістю та інтенсивністю.

Для прикладу, одна із команд підійшла до прийняття спільного рішення  крізь призму «рожевих окулярів», друга команда парламентарів досить ретельно вивчила звіт «Країни Гідності» та відповідно обрала чітку стратегію реалізації соціальних прав у країні і отримала оптимальний результат. Третя, як у старому анекдоті, діяла за принципом «А ось там ще огірочків посіємо», тож прийняла найдешевший варіант реалізації соціальних прав.

Тішить, що попри різні погляди, члени учнівського парламенту все ж об’єднані спільною метою правильного вибору професії, чітко впорядковують  свій вільний та навчальний час, а також будують плани  нашої  країни. Що ж, саме їм це майбутнє втілювати.

Поділитись