Володимир Роса

Володимир Роса

Ведучий прямих ефірів

–  Якщо ви готові забути про вихідні, свята, валяння у ліжку, а натомість відкриті до спілкування на будь-які теми (навіть незручні та інтимні), не соціофоб і не страждаєте приступами мізантропії, – ви ведучий теле- й радіо.  

 

Я в Ордені «мікрофона та суфлера» з 2005-го. Починав  як молодший адепт на ВОДТРК спочатку на Волинському радіо, пізніше – радіо Луцьк 107.3.   До 2014 року вивчав таємні фоліанти "Волинських...", "Щогодинних новин" та вправлявся у секретах написання різноманітних радіопередач, метою яких було збільшення числа прихильників Ордена ВОДТРК.  

Зомбував людей, озвучуючи рекламу та різноманітні фільми, проте з плином часу мені стало замало одного лише мікрофона, я волів більшого – телекамер.

 

І ось, року 2017, я став перебіжчиком та прийняв послух в корпорації «Аверс». Тут дали волю моїм потаємним бажанням. Я став автором і ведучим передачі «Новини звідусіль», мені виділили 20 хвилин ефірного часу щодня. Пізніше довіра верховного редактора до мене зросла, й мій ефірний час зріс до 50 хвилин, п'ять днів на тиждень.  

 

Нині ж я не просто ведучий, я модератор прямих ефірів на ГІТ. Я і тільки я  (звичайно у свою зміну) маніпулюю гостями студії та змушую розповідати у прямому ефірі усі їхні приховані секрети й таємниці. Тож якщо ви готові покласти на жертовник свій час та отримати владу на людським розумом, - запрошую ВАС до нашого братства ведучих та дикторів!