«Створення ЗМІ в умовах дитячого табору»

«Створення ЗМІ в умовах дитячого табору»


Опис проекту

Цикл тренінгів, на яких представники ГО «ВірГоу» навчали діток азам журналістики та допомагали змоделювати різні види засобів масової інформації, відбувався впродовж літа 2019 року. Стартували на запрошення керівництва табору «Світанок», що в селі Дачному Ківерцівського району.

Спікери Андрій Собуцький та  Світлана Мілінчук запропонували цікаве вирішення ситуації «Як створити медіа-холдинг у домашніх умовах». Дітлахи, уважно прослухавши презентаційну частину «Ща таке ЗМІ», «Види журналістики», «Зв’язок між друкованими, електронними, радіо- й телевізійними ЗМІ», «Структура медіа і принципи його роботи» та «Як шукати теми», приступили до виконання практичного завдання.

Вразило надзвичайно оригінальне  вирішення представниками дитячого табору «Світанок» таких питань, як прямий ефір на радіо, експромт-репортаж на ТВ, опитування, інтернет-репортаж про відкриття зміни та створення газети за 22 хвилини.

Завершилося свято журналістики загальним фото та позитивними емоціями як дітей, вожатих і керівництва табору, так і  спікерів ГО «VirGo».